Цена

136.000ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Concept2 Веслачки ергометар Model D со PM5 монитор

 

Вклучува монитор за перформанси PM5

Специјалниот дизајн на замаецот ја намалува бучавата и го зголемува чувството на непречено веслање низ водата

Спиралниот амортизер го контролира чувството на секое повлекување

Ергономска рачка дизајнирана за природна положба на рацете и рацете

Алуминиумските шини обложени со нерѓосувачки челик помагаат на седиштето полесно да се лизга

Долгиот држач за монитор го олеснува ракувањето

Флексибилни потпирачи за нозе за лесно и брзо прилагодување на големината

Компактен: ергометарот лесно се расклопува на два дела за транспорт и складирање

Лесно се склопува. Вклучени се алатки и илустрирани упатства.

Тркала за лесно движење

Секој модел доаѓа со се што ви треба за да започнете.

 

Мониторот PM5 поддржува Bluetooth технологија и може да се користи со блутут предаватели на отчукувањата на срцето (POLAR H7, GARMIN ANT + ..)

 

Димензии:

 

Должина: 240 см

Ширина: 60 ​​см

Висина на седиштето: 35 см

Тежина: 26 кг

Препорачан простор за употреба: 270 x 120 cm

Димензии на складирање: 63 x 84 x 21 cm

Максимална корисничка тежина: 230 кг

Гаранција:

 

5 години за рамка / држач

2 години за монитор и подвижни делови

Пакување:

USB флеш-уред

PM5 монитор со инструкции

Упатство за употреба

Алатки и упатства за редење

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024