Цена

63.520ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава
РОК НА ИСПОРАКА: 30 денови

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Запознајте ја врвната машина за веслање која ќе ви овозможи целосно вежбање на телото - Tunturi FitRow 50! Движењето со веслање ги активира сите главни мускулни групи во вашето тело и со оваа машина постепено изградете сила и мускулна маса без да ја напуштите удобноста на вашиот дом.

Освежителен и ефективен тренинг
Tunturi FitRow 50i ви носи 17 различни програми за вежбање, вклучително и специјална програма фокусирана на следење на пулсот. Без разлика на вашите цели - дали сакате да изгубите тежина или да ја подобрите вашата кондиција - овој веслач ќе ве мотивира и предизвикува да ги постигнете вашите најдобри резултати. Сакате уште поголем предизвик? Прилагодете го нивото на отпор преку 16 електронски поставени нивоа. Благодарение на ротирачката маса од 6 кг, вашиот тренинг секогаш ќе биде на највисоко ниво.

Практичност и едноставност
Големата моношина и непреченото движење на седиштето ви овозможуваат да тренирате удобно и ефикасно. Читајте ги резултатите јасно на LCD екранот, кој го прикажува вашето време, растојание, брзина и потрошени калории. Сето ова заедно ви овозможува да го следите напредокот и ефективноста на вашиот тренинг. FitRow 50i има и практични транспортни тркала, така што после тренинг можете едноставно да го преклопите веслачот и уредно да го ставите настрана.

Дизајниран за вашиот напредок
Tunturi FitRow 50i може да носи максимална корисничка тежина од 120 kg, што го прави идеален избор за сите веслачи - од почетници до искусни ентузијасти. Овој уред ви дава чувство на веслање на вистински брод за веслање, без оглед на нивото на вашето искуство.

Започнете со фитнес тренинг во удобноста на вашиот дом со Tunturi FitRow 50i - лесен за користење, но и исклучително ефикасен. Нарачајте сопствена машина за веслање и прифатете ја моќта на вежбање дома!

Преглед на спецификации:

Големина: Д: 191 см x Ш: 59 см x В: 50 см
Преклопени димензии: Д: 83 cm x Ш: 59 cm x В: 128 cm
Тежина: 31 кг
Максимална корисничка тежина: 120 кг
Ротирачка маса: 6 kg
Држач за таблет - забава за време на тренинг
Транспортни тркала за лесно движење
Прирачник на англиски, германски, француски и холандски јазик.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024