Цена

44.480ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава
РОК НА ИСПОРАКА: 30 денови

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ако мислевте дека вежбањето не може да биде забавно, се лажете! Еден од најефикасните начини за вежбање е со помош на машина за веслање. Можете да вежбате дома со машината за веслање Tunturi Cardio Fit R30, која ќе ги активира сите важни мускули.

Предности на машината за веслање Tunturi Cardio Fit R30:

Ефективно вежбање за цело тело
4 нивоа на отпор
Лесно се движи и складира
LCD монитор кој прикажува различни параметри
Работи со батерии

Следете ги параметрите
Cardio Fit R30 ви ги прикажува најважните параметри: време, број на удари (во минута и вкупно) и потрошени калории. Мониторот има јасен екран со димензии 80 x 42 mm, со кој можете да ја следите ефективноста на вашиот тренинг.

Променете го товарот
Поставете го отпорот на едно од 4-те можни нивоа. Секој, без разлика на нивото на вежбање, може да ја користи машината за веслање Tunturi R30.

Компактен и пренослив
Удобното и ергономски обликувано седиште обезбедува лесни движења со веслање. Ставете ги стапалата во навалените табли со заштитни ремени. Машината за веслање може да се преклопи и уредно да ја одложите.

Преглед на спецификации:

Расклопени димензии: Д: 190,5 cm x Ш: 50,8 cm x В: 70 cm
Преклопени димензии: Д: 80 cm x Ш: 50,8 cm x В: 108 cm
Максимална корисничка тежина: 110 kg
Покажува брзина, време, растојание, потрошени калории и пулс
4 нивоа на отпор
1 програма
LCD екран (2 x AA батерии) 80 x 42 mm
Педали со прилагодливи ремени
Ергономски дизајнирано седиште
Систем за отпор: Рачно прилагодлива магнетна сопирачка
Транспортни тркала
Тежина: 26,5 кг
Доаѓа со прирачник на различни јазици.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024