Цена

55ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Инстант пијалоците Болеро се вкусен и здрав избор за секој кој се грижи за своето здравје. Секоја кесичка тежи 9 g и е доволна за да подготвите 1,5 - 2,5 литри пијалок, во зависност од посакуваниот интензитет на вкус. Овие здрави и нискокалорични пијалоци содржат и заштитен антиоксиданс витамин Ц, кој природно е присутен во овошјето од кое се подготвуваат пијалоците.

Спакувани се во мали и удобни кесички кои се погодни за носење насекаде, а подготовката не може да биде поедноставна - само додадете вода и промешајте.

Болеро пијалоците се без глутен, без шеќер и без конзерванси. Тие се нискокалорични и содржат само природни бои. Болеро пијалоците се погодни за луѓе кои избрале здрав начин на живот, дијабетичари и други кои од која било причина не можат да консумираат шеќер, како и оние кои се на диета.

Пробајте Болеро; одлично е!

Употреба: Содржината на кесичката измешајте ја со 1,5 литри вода, промешајте и напитокот е готов.

Пакување:
9 g (1 кесичка)

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024