Цена

55ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Инстант пијалоците Болеро се вкусен и здрав избор за секој што се грижи за своето здравје. Секоја ќесичка тежи 9 g и доволно е да се подготви 1,5 - 2,5 литри пијалок, во зависност од желбата за интензитет на вкусот. Овие здрави и нискокалорични сокови содржат и заштитен антиоксиданс витамин Ц содржан во овошјето од кое се подготвуваат соковите.

Тие се спакувани во мали и практични ќесички кои се погодни за носење насекаде, а подготовката не може да биде полесна - само додадете вода и промешајте.

 Болеро соковите не содржат глутен, шеќер и конзерванси, имаат малку калории и содржат само природни бои. Болеро соковите се погодни за луѓе кои избрале здрав начин на живот, дијабетичари и други луѓе кои од која било причина не можат да конзумираат шеќер и за луѓе кои се на диета.

Вкусете го Болеро, одлично е!

 Употреба: Измешајте ја содржината во вреќата со 1,5 литри вода, промешајте и пијалокот е подготвен.

Пакување: 9 g (1 ќесичка)

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024