Bolero

Bolero essential company je tvrtka koja se već dugi niz godina bavi proizvodnjom instant zdravih sokova koji ne sadrže nikakve štetne tvari. Bolero napitke odabiru svi koji brinu o svojem zdravlju i žive zdravim načinom života. Prikladni su za dijabetičare, kao i osobe intolerantne na gluten i laktozu. Bolero napitke odabiru i sportaši koji paze na unos kalorija i nizak unos ugljikohidrata!

Bolero essential company е компанија која долги години произведува инстант здрави сокови кои не содржат никакви штетни материи. Болеро пијалоците ги избираат сите кои се грижат за своето здравје и живеат здрав начин на живот. Тие се погодни за дијабетичари, како и за луѓе нетолерантни на глутен и лактоза. Болеро пијалоците ги избираат и спортистите кои внимаваат на внесот на калории и нискиот внес на јаглени хидрати!

Филтрирај
Цена
Распон: 55 ден - 55 ден
Категорија
Вкус
Волумен/Грамажа
Диета/Вид на исхрана
Не содржи
Пакување

Bolero

55ден


НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024