Цена

55ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Инстант пијалоците Болеро се вкусен и здрав избор за секој кој се грижи за своето здравје. Кесичката тежи 7 g и е доволна за да подготвите 1,5 - 2,5 литри пијалок, во зависност од вашата желба за интензитет на вкус. Овие здрави и нискокалорични сокови содржат и заштитен антиоксиданс витамин Ц, кој се содржи во овошјето од кое се подготвуваат соковите.

Спакувани се во мали и практични кеси кои се погодни за носење насекаде, а подготовката не може да биде поедноставна - само додадете вода и измешајте.

Болеро соковите не содржат глутен, шеќер и конзерванси, имаат малку калории и содржат само природни бои. Болеро соковите се погодни за луѓе кои избрале здрав начин на живот, дијабетичари и други луѓе кои од која било причина не можат да конзумираат шеќер, како и за луѓе кои се на диета. Содржи таурин и кофеин

Пробајте го Болеро, одлично е!

Употреба: Содржината од кесичката измешајте ја со 1,5 литри вода, промешајте и напитокот е готов.

Пакување:
7 g (1 кесичка)

.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024