Цена

3.400ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Златно црната комбинација е секогаш во мода! Покрај тоа што означува елеганција, оваа комбинација се чини дека ги издолжува нозете.

Хеланките се изработени од врвен материјал, на кој особено се истакнува златниот принт. Лесниот материјал ги прави овие хеланки да дишат, па затоа се одлични и за летни тренинзи и поминување време во природа.

Поради едноставноста на боите, хеланките може да се комбинираат со многу спортски градници од колекциите zoe.

Карактеристики:

  • Comfort Fabric: Пријатно и удобно чувство на кожата
  • Истегнување: Исклучително истегнување и зафат
  • Обликување (среден интензитет): Ги обликува и нагласува облините на вашето тело
  • УВ заштита: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+
  • Материјал: 75% полиестер, 25% еластин

Zoe 

ZOE табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ  (cm) 

 ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

ДОЛЖИНА ВО ЧЕКОР (cm)

XS 80-83 62-65 88-93 76
S 84-88 66-70 94-98 76
M 89-93 71-75 99-103 76.5
L 94-98 76-80 104-108 77
XL 99-103 81-85 109-114 77

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се мерната лента да не е премногу затегната.

Обем на половина - Измерете на најтесниот дел од половината, внимавајте мерната лента да не е премногу стегната.

Обем на колкови - Измерете околу најширокиот дел од колковите и пазете вашите стапала да не се премногу оддалечени.

Должина во чекор - Измерете ја внатрешноста на нозете од препоните до подот.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024