Цена

1.600ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Премиум пена валјак изработен со специјална технологија за масажа
По долго вежбање или седење, на телото му треба истегнување и правилна масажа за да ја врати виталноста. Zoe Foam Roller е направен со специјална технологија и содржи точки за масажа кои го елиминираат заморот и болката во мускулите и ја ублажуваат напнатоста и вкочанетоста. Со масажа на болните точки и акумулацијата на млечна киселина, овој валјак за пена со својства за масажа ја подобрува флексибилноста и движењето.

Уникатен моден дизајн ZOE направен според највисоките фитнес стандарди
Сите мускулни групи може да се вежбаат на ролерот со пена Zoe. Овој ваљак од пена со точки за масажа е исклучително практичен и лесно може да стане составен дел на торба за вежбање, а се вклопува и во патна торба, па вашиот приватен масер можете да го носите каде што сакате. Не е лизгав, што значи дека на него лесно може да се изведат сите вежби и движења.

Цврст е и со среден интензитет, што значи дека нема да предизвикува болка, туку удобно ќе се залепи за мускулите обезбедувајќи им пријатен притисок со точките за масажа.

Вашето тело ќе ви се заблагодари!

Зошто ZOE пена ваљак со точки за масажа е различен?

Пена ролерот за масажа Zoe е направен од врвна антитоксична пена EVA, што значи дека е безбеден за телото и кожата. Неговите точки за масажа укажуваат на посебна технологија за масажа. За разлика од другите ролери со пена, точките за масажа не создаваат толку голем притисок и имаат рамномерно влијание на вкочанетост, болка и замор во мускулите и го забрзуваат протокот на крв во мускулите.

Пена валјак со гаранција

Пена ролерот ZOE има едногодишна гаранција за квалитет - сите фитнес производи ZOE се направени според највисоките стандарди и гарантираат квалитет и практичност.

Премиум ЕВА антитоксична пена
Специјална технологија за масажа
Димензии: 45 x 15 cm
Боја: виолетова
ZOE 1 година гаранција за квалитет

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024