Цена

410ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

ZOE, My Workout Stretching Strap, Black

ZOE, My Workout е одличен за истегнување при било кој тип на тренинг. Подобрија флексибилноста и тонусот

на мускулите.

Од што е направен овој ремен за вежбање?

-Направен е од цврст материјал кој овозможува висок интензитет на вежби

-алката е направена од метал 

Што е со мојот ремен за истегнување за вежбање?

Специјален зафат и технологија за заштита од влага 

Димензии: 180х3,8 см

Материјал: висококвалитетен материјач

Боја: црна

Начин на одржување: Исклучиво перење на рака со топла вода и прашок 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024