Цена

2.150ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, Nude

Неопходен партнер за секоја вежба на под. Без разлика дали се работи за јога, професионален или рекреативен спорт, удобната подлога е секогаш пријател на вашето тело. Направена е од висококвалитетни ECO TPE материјали кој овозможуваат максимална удобност.

- ECO TPE friendly материјал

- технологија против пролизгување, бактерии и упивање на пот.

- уникатен ZOE fashion дизајн

- ZOE 1 year Quality gurantee

Димензии: 183x61 cm

Дебелина: 5 mm

Материјал: ECO friendly TPE

Начин на одржување: Забришете со крпа потопена во топла вода после активност.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024