Цена

560ден

-70% Акција
168ден Заштедуваш
392ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Трансформирајте ја вашата фризура за миг! Лентата за коса е моден додаток кој се врати во модниот и спортскиот свет! Шармот на лентата за коса ZOE е неговата мултифункционалност - служи како стилски додаток на фризурата, ви овозможува брзо уредување на косата во секоја ситуација и одговара на секој стил. Можете да ја носите додека вежбате за да ја подигнете косата или како моден додаток во секојдневните комбинации. Лентата за коса ZOE има моќ брзо и лесно да постигне трендовски изглед, но и дава дополнителна доза на елеганција на вашата облека. Панделките доаѓаат во две бои, па одберете ја онаа што најмногу одговара на вашето расположение и излезете во светот со совршениот моден додаток! Материјал: 80% полиамид, 20% еластин Направено со љубов во ЕУ Зои

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024