Цена

2.870ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Удобноста е на прво место Во потрага по комбинација во која ќе изгледаме добро и во исто време ќе се чувствуваме удобно, подготвени сме да пробаме се. Дури и кога поголемиот дел од денот го поминуваме дома, а ретки излегувања вклучуваат одење во канцеларија, прошетка или шопинг, сепак сакаме да изгледаме и да се чувствуваме добро во парчињата облека што ги носиме. Тренерките веќе не се погодни само за спортски активности, поради нивниот модерен дизајн можете да ги носите во сите прилики. Тие се едноставни во дизајнот, а имаат лесна и удобна гумена лента во половината за да се задржат на своето место, а појасот можете дополнително да го прилагодите со изгравиран натпис ZOE на горните делови на половината. Материјалот кој е изработен од квалитетен памук и мал процент на еластан, е нежен за вашата кожа и обезбедува совршен втор ефект на кожата. Достапни се во црна боја. Доколку барате класично парче, тогаш Wave Sweatpants се вашиот прв избор! За совршен сет, изберете Wave hoodie. Карактеристики: Материјал: 94% памук, 6% еластин / 98% памук, 2% еластин Зои Нашиот модел носи големина S, костим за капење 36, а неговите мерки се: Висина: 171 см Обем на градите: 85,5 см Обем на половината: 68,5 см Обем на колкови: 96 см

ZOE табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ  (cm) 

 ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

ДОЛЖИНА ВО ЧЕКОР (cm)

XS 80-83 62-65 88-93 76
S 84-88 66-70 94-98 76
M 89-93 71-75 99-103 76.5
L 94-98 76-80 104-108 77
XL 99-103 81-85 109-114 77

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се мерната лента да не е премногу затегната.

Обем на половина - Измерете на најтесниот дел од половината, внимавајте мерната лента да не е премногу стегната.

Обем на колкови - Измерете околу најширокиот дел од колковите и пазете вашите стапала да не се премногу оддалечени.

Должина во чекор - Измерете ја внатрешноста на нозете од препоните до подот.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024