Цена

880ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Зое ракавиците се изработени од цврсти, сигурни и издржливи материјали за да издржат било каков тренинг.Тие се дизајнирани на таков начин што ткаенината на мрежата од горната страна овозможува одлична и целосна флексибилност. Долната страна е дополнително засилена со цврст материјал за да се спречат болка и повреди. Тие го олеснуваат контролирањето на перформансите на вежбите. спречуваат иритација на кожата и обезбедуваат сигурен зафат што ќе ви овозможи да повторите килограми и повеќе. Исто така, тие се при рака во секоја торба.

 

Првите Зое ракавици кои спаѓаат во фитнес модата!

 

Зое раквиците нудат повеќе намени во фитнесот – од кревање тегови во теретана до возење велосипед. Ракавиците се идеален партнер за квалитетни резултати и ќе станат составен дел од од вашиот тренинг.

 

карактеристики:

 

∙ Топ дизајн

 

∙ Флексибилна форма и удобност

 

∙ Совршен стисок на тегови и шипки

 

∙ Максимална стабилност во зглобот за да се спречи повреда

 

состојки:

 

Полиуретан 50%, најлон 30%, полиестер 10%, еластан 10%

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024