Цена

6.160ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Венум Про боксерските стапчиња ви помагаат да ја подобрите и развиете координацијата на рака-око, затајување, брзина, прецизност, навредлив и одбранбен бокс со сенки, како и целокупно движење на главата, положба на телото и координација.

Оваа алатка е развиена во Соединетите Американски Држави со акцент на техничката обука со фокус на одбраната и брзината.

Со овие стапчиња подобрете ги рефлексите, тајмингот и експлозивноста. Идеални се за загревање пред борба.

Направени од микрофибер, овие столбови се лесни, издржливи и лесни за носење.

Технички карактеристики:

  •   Професионални стапчиња,
  •   Состав на микрофибер за леснотија,
  •   Повеќеслојна конструкција,
  •   Не може да се деформира благодарение на пената со висока густина во долниот дел на шипката.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024