Цена

630ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

За сериозни боксери кои се стремат кон професионализам и напредување, овие облоги за раце се задолжителни за да се осигураат дека вашите раце се заштитени. Долги 4 метри, обезбедуваат оптимална поддршка и заштита.

Технички карактеристики:

  • Еластичен памук за удобност и издржливост. Важно е вашите раце да бидат заштитени и удобни.
  • Затворање со велкро: брзо и прилагодливо затегнување. Прилагодете го завојот според вашите потреби.
  • Доаѓа во пар - за целосна заштита на двете раце.
  • Секако, тука е и логото на Venum - знак за квалитет.

Овие завои се достапни во различни бои за да одговараат на вашиот стил и преференции. Изберете Venum за сигурна заштита и професионален изглед во рингот.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024