Цена

4.580ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

UFC Pro Tonal MMA штитниците за се дизајнирани за сите нивоа на вештини и се насочени кон заштита на областа на потколеницата за време на интензивни тренинзи. Карактеристиките вклучуваат слоевита заштита од слој од пена од 3/4 ", еластична лента за стапала и hook - and - loop затворач  и е направен од мешавина од агана, но издржлива инженерска кожа и неопренови.

 

Издржлива инженерска кожа

3/4 "заштитна заштита од пена

Еластичен ремен за нозе

hook - and - loop затворач

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024