Цена

4.600ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Почувствувајте го врвниот квалитет на оваа ракавица во моментот кога ќе ги имате во вашите раце. Изработена од врвна мека кожа со лого на UFC со релјефен поли-сатен. 

 

Направени од врвна говедска кожа.

Повеќе слоеви на пена ЕВА за максимална заштита

Постава специјално дизајнирана за отстранување на влагата за да ги одржува рацете суви за време на интензивни тренинзи

Целосно затворен палец со дополнителна постава.

Димензии:

S / M - 22,5x14,5x2,5CM

L / XL - 30,5х12х2,5СМ

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024