Цена

4.950ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Штитник за глава кој може да се пере. Три четвртини направенa од ева пена и неопрен.

 

Штитник на главата со низок профил што не е дизајниран да прима удари, но штити во ММА при движење од земја до станување.

Ремен кај брадата со кука и двонасочна еластична лента која обезбедува сигурно прицврстување.

Нелизгачка постава што одбива влага.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024