Цена

5.140ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Штитник за глава и за лице наменети за тренинг.

 

Квалитетна опција за почетници, спортисти со фиксни протези, високо ризични спортисти за повреди на лице или професионални спортисти кои се соочуваат со професионална борба и сакаат да го намалат ризикот од повреда.

 

  •  Речиси неуништливата основа завиткана во пена ЕВА ги штити устата и вилицата
  • Направен е од првокласна кравја кожа и не собира влага
  •  Целосно прилагодлив систем за врзување за безбедно и удобно носење.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024