Цена

3.920ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Слоевита пена со висока густина дизајнирана за подобра апсорпција на удари. Покривање на критични зони на удари, заштита на брадата и образите. Нелизгавата мека обвивка од внатрешната страна на шлемот ја намалува ротацијата на шлемот за време на тренингот.

 

  • Долготрајна издржлива кожа
  • Заштита на брада и образи
  • Патентна јамка за сигурно затворање на шлемот
  • Анти-лизгачки слој
  • Димензии на пакувањето: 26х12х23 см
  • Димензии на пакувањето на куќиштето: 62,5х45х40х см
  • Тежина: 0,4 кг

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024