Цена

4.199ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

UFC Pro MMA заштитните ракавици се 6ОЗ и со повеќе од 2ЕВА заштита од пена, изработени од вистински кожен материјал. Засилената трака овозможува поголема издржливост. Овие ракавици се конструирани да постигнат удар сличен на 16оз боксерски ракавици.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024