Цена

8.700ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Подобрете го вашиот впечатлив и борбен симулациски тренинг со исклучително издржлива UFC торба направена од висококвалитетно платно за да обезбедите долговечност.

Лесно закачете го со помош на закачалката UFC i-beam, додека издржливите најлонски ремени ќе овозможат тивко и ефикасно работење за време на вашите тренинзи.

Оваа торба е совршена за спортисти од сите нивоа, нудејќи разновидни впечатливи вежби и симулирани симнувања поради нејзината продолжена должина.

Без оглед на нивото на вашето искуство, оваа чанта е идеална за обука за унапредување на вештините во боречките вештини и постигнување врвни резултати.

  • Исклучително издржливата платнена конструкција обезбедува долговечност
  • Лесно закачување со UFC i-beam закачалката
  • Издржливи најлонски ремени за тивко тренирање
  • Тежина: 45 kg/100lb - 117 cm
  • Одлично за спортисти од сите нивоа
  • Боја: Бела

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024