Цена

3.500ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Шлемот обезбедува слоеви од пена со висока густина, која ги апсорбира ударите и е обложена со висококвалитетна синтетичка кожа. Ги покрива критичните зони на удар, ги штитат брадата и образите. Нелизгавата, мека постава во внатрешноста на главата го намалува движењето на шлемот за време на борење.

 

Трајна синтетичка кожа

Заштита на вратот и образите

Прицврстувач со лепенка за сигурно прицврстување

 

Нелизгава внатрешна обвивка што не задржува влага

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024