Цена

2.990ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ракавиците за тренинг UFC Contender ви дава оптимална количина на умешност и слободно движење. Одлични ракавици за борење, тренинг и работа со лесни торби. Слојната пена над пределот на зглобот ги штити рацете. Дизајнирани да траат и да издржат чести тренинзи. Изработена од издржлива инженерска кожа со зајакнати шевови.

 

  • Дизајн на отворена дланка
  • Безбедно затворање hook & loop
  • Меки прегради за прсти за удобност
  • Издржлива конструирана синтетичка кожа

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024