Цена

2.990ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Изработена од висококвалитетна кожа со отворена дланка и заоблен дизајн за да ги намали повредите на рацете и дополнителна ЕВА пена за уште подобра апсорпција на удари.

 

Прицврстување со силна лента со лепенка.

Дизајн на отворена дланка

Оваа ракавица ќе ги заштити вашите раце од повреди за време на тренингот за спаринг

Карактеристики на производот:

 

Големина на ставка: S / M - 22.5x12.5x7CM

Димензии на спакуваната кутија: 14x10x25CM

 

Дебелина: 8оз

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024