Цена

2.800ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Дизајн со отворени прсти и подлога за заштита на рацете и трака со лепенка која ја подобрува безбедноста на зглобот.

 

Направено од ПУ вештачка кожа

Прицврстување со силна лента со лепенка

Идеален за сите нови љубители на ММА

Карактеристики на производот:

Димензии на ставка: S / M - 20x12x3CM

Димензија на пакуваниот производ: 12x5x20CM

 

Дебелина: 5oz

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024