Цена

930ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Мешавина од памук и полиестер. Долготрајни со гумена етикета.

Одлично за тренинзи во бокс, ММА тренинг, тренинзи со фокусирачи или удирање во вреќата:

  • Димензии на производот: 457,2x5 cm
  • Димензии на пакувањето: 11x15x7 cm
  • Димензии на пакувањето на куќиштето: 33x63,5x40,5 cm
  • Тежина: 0,2 кг

Висококвалитетни полуеластични завои. Можете да ги носите со сигурност бидејќи знаете дека се направени да траат.Секој завој доаѓа со додаток за палецот за лесна и безбедна употреба при врзување.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024