Цена

3.340ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Телескопски фит стап за планинарство

Висококвалитетни стапови за планинарење. Подесивост од 83 - 135 cm, лесно преносливи и можат да ги користат повеќе луѓе. Рачките се удобни и топли и на минусни температури. Опремени со шилци и универзални шапи за поголема сигурност на различни површини.

Состав: 20% јаглерод.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024