Цена

2.140ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Tatami crni Gymstick Pro, 100x100x2 cm

Висококвалитетни подлоги за вежбање. Го штити подот и овозможува одлична подлога за секаков вид на спорт. Се продаваат единечно па така со повеќе количински се покрива поголем дел од подот. 4 страни за составување една со друга.

  • Големина: 100x100x2 cm / Težina: 2,4kg
  • Материјал EVA (еластичен полимер со својство како кај гумата)
  • Боја црна и сива

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024