Цена

1.140ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ракавици со потпис за квалитет!

 

Машките ракавици се изработени од цврсти, сигурни и издржливи материјали за да издржат секаков тренинг со тегови или уред. Тие се дизајнирани така што мрежестата ткаенина од горната страна обезбедува одлична дишење и лепење, како и целосна флексибилност. Долната страна е дополнително засилена со цврст материјал за да се спречи појава на меури, болка и повреди. Тие овозможуваат полесна контрола на перформансите на вежбите, спречуваат иритација на кожата и обезбедуваат сигурен стисок што ќе овозможи некое повторување и килограм повеќе. Исто така, тие се практични и се вклопуваат во секоја торба.

 

Биди посилен, крени повеќе!

 

Овие ракавици нудат широк спектар на примена ... од фитнес, кревање тегови, па сè до велосипедизам. Ракавиците се идеален партнер за квалитетни резултати и ќе станат составен дел од тренингот.

 

Карактеристики:

 

  • врвен дизајн
  • флексибилна форма, удобност и дишење
  • совршен зафат на тегови и шипки
  • максимална стабилност во зглобот за да се спречат повредите

Состав:

 Полиуретан 50%, најлон 10%, полиестер 30%, еластан 10%

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024