Цена

10.780ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Рамниот дел од топката е обложен со пена што спречува лизгање.

 

Најпопуларен реквизит за тренинг за рамнотежа, подобрување на координацијата и зајакнување на мускулите на стабилизаторот на торзото. Има значајна улога во медицината, како и во специфичните тренинзи за одредени спортови.

 

Се користи за:

 

  • Подобрување на рамнотежата во рацете и нозете
  • Подобрување на рамнотежата на едната нога
  • Вежби за стомак
  • Склекови
  • Истегнување на 'рбетот
  •  
  • Тренинг за агилност - скокови и слетувања

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024