Цена

160ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Pill Box, Superman

 

Биди суперхерој во организираност!!

 

Од серијата на DC производи креиран е производ со дизајн од твоите омилените суперхерои. Практична кутија, лесна и едноставна за користење. Оваа кутија за таблети ќе стане незаменлив производ во твојата спортска торба.

 

Содржи пет одвоени прегради, кои ја олеснуваат твојата организираност.

 

Карактеристики:

 

·         5 внатрешни прегради

 

·         Цврсти и сигурни копчиња за затварање

 

·         Идеална за чување капсули и таблети

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024