Цена

125ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Polleo Sport Pill Box е висококвалитетна и атрактивна кутија за таблети што ќе го направи организирањето на вашите суплементи полесно од кога било.

Компактната и лесна кутија го олеснува складирањето и транспортот и се вклопува во секоја торба.

Карактеристики:

  • 5 внатрешни прегради за складирање
  • Силно и сигурно затворање
  • Идеален за чување капсули, апчиња и таблети
  • Боја: Розева

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024