Цена

340ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Opro Snap-Fit UFC штитникот за заби е дизајниран  да ви даде моментална заштита - суштинска работа за секоја спортска торба.

Клучни карактеристики:

  • Квалитетна заштита
  • Нема потреба од вриење
  • Официјално лиценциран производ на УФЦ
  • Моментална удобност: Snap-Fit е совршен за оние ситуации каде што ви треба безбеден штитник за уста. Тоа е заштита таму каде што ви е најпотребно, кога ви е најпотребно.
  • Краткорочна заштита: Многу купувачи на Opro во својата торба чуваат штитник за заби Snap-Fit во случај да го изгубат штитникот за уста. Тој нуди соодветна краткорочна заштита по прифатлива цена.
  • Не е потребно вриење или обликување: можете да го ставите штитникот директно од кутијата во устата за непосредна заштита.
  • Боја: Црна
  • Големина: Деца (до 11 години)

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024