Цена

530ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Чувствувајте се како шампион со зштитникот на Opro UFC.

Овој спортски штитник обезбедува „бронзено“ ниво на заштита, односно обезбедува првична заштита на забите и непцата за време на кој било борбен спорт,спорт со топка или палка.

 Клучни карактеристики:

Еднослојна конструкција: Ја обезбедува основната заштита што им е потребна на забите и непцата како за тренинг така и за игра.

Надворешен слој отпорен на удари

Едноставно поставување – сигурно поставување

Официјално лиценциран производ на УФЦ

Основно прилагодување и удобност: Поставени се 11 фурнири за да се обезбеди сигурено и удобено прилагодување. За време на инсталацијата, овие фурнири омекнуваат и се обликуваат според контурите на забите и непцата.

Едноставно обликување: ако никогаш претходно не сте нпоставувале штитник за уста, не грижете се, ние ќе ви покажеме како.

Боја: црна

 

Големина: Деца (до 11 години)

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024