Цена

735ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

JAMIESON Екстра силна ОМЕГА-3 complete 600 mg е пречистена мешавина од премиум омега-3 рибини масла кои обезбедуваат високи концентрации на EPA и DHA во високо-апсорбирачката триглицеридна форма. Ефикасно го поддржува кардиоваскуларното и когнитивното здравје. Помага во намалување на холестеролот и го подобрува здравјето на срцето.

Состав:

1 мека капсула содржи:

Молекуларно дестилирано рибино масло…………………………..1000 mg

(Аншоа; може да содржи и Сардина и Скуша)

Обезбедувајќи 600 mg на Омега-3-масни киселини во природната биоактивна триглицеридна (TG) форма:

Еикосапентоична киселина TG (EPA)…………………400 mg

Докосахексаеноична киселина TG (DHA)………….200 mg

Начин на употреба – возрасни:

Земете 1 до 3 меки капсули дневно.

Пакување:

Пакување со 80 меки капсули

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024