Цена

4.990ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Гумиран олимписки диск тег со челичен прстен за олимписка шипка.

 

Супериорен квалитет

Анатомски фат

Обложени со црна гума

Дијаметар на дупка 51 мм (за олимписка лента)

 

Интегрираниот челичен прстен овозможува лесно лизгање по шипката и полесна промена на тежината

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024