Цена

3.680ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Висококвалитетен широк Лат продолжеток за сајли

1 лат продолжеток за професионална употреба. Хромиран со   ротирачки затворач и гумиран фат за спречување на лизгање и посигурен стисок. Наменет за изведување на вежби кои вклучуваат веслање, влечење, бицепс превиткувања, трицепс истегнувања и сл

Димензии: должина 122 cm

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024