Цена

2.490ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Продолжеток за сајли и лат машина, краток


Понудата содржи: 1 парче краток лат продолжеток за 

- хромиран со ротирачки затворач
- гумиран фат за спречување на лизгање и посигурен стисок
- наменет за изведување вежби кои вклучуваат: веслање, влечење, бицепс превиткувања, трицепс истегнувања и сл.

Димензии: должина 50 cm
                 тежина: 2 kg
 
 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024