Цена

70ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

#BOSSIT мотивациска нараквица

Boss it like a boss!

 За дополнителна мотивација на тренингот, тука е алката на фитнес инфлуенсерката, Мартина Бос.

 Алката е мал потсетник за да дадете се од себе на секој тренинг.

 Наслов: #BOSSIT / Polleo Sport

Боја: розова

Една големина

Унисекс

Димензии: 200x12 mm 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024