Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

BOSS

Сортирај по:
BOSS
2.090,00ден
Boss Fit Band М е фитнес реквизит за зајакнување и обликување на глутеусот и мускулите на нозете.Со Boss Fit Band можете да изведете повеќе од 25 различни вежби (на пр. glute bridge, сквотови, hip thrust, исчекор, итн.) Направен од квалитетн..
BOSS
1.790,00ден
Boss Fit Band S е фитнес реквизит за зајакнување и обликување на глутеусот и мускулите на нозете.Со Boss Fit Band можете да изведете повеќе од 25 различни вежби (на пр. glute bridge, сквотови, hip thrust, исчекор, итн.)Направен од квалитетни матер..
BOSS
1.790,00ден
Boss Fit Band S е фитнес реквизит за зајакнување и обликување на глутеусот и мускулите на нозете.Со Boss Fit Band можете да изведете повеќе од 25 различни вежби (на пр. glute bridge, сквотови, hip thrust, исчекор, итн.)Направен од квалитетни матер..
BOSS
200,00ден
Be the boss - биди главна на тренингот!Мартина Бос како мотиватор и тренер за фитнес има шејкер со кој секогаш ќе бидеш подготвена за тренинг. Елегантен, практичен, стилски и функционален женски шејкер со мотивирачки натпис Boss Mode On, сигурно ќ..
BOSS
70,00ден
#BOSSIT мотивациска нараквицаBoss it like a boss! За дополнителна мотивација на тренингот, тука е алката на фитнес инфлуенсерката, Мартина Бос. Алката е мал потсетник за да дадете се од себе на секој тренинг. Наслов: #BOSSIT / Pol..
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018