Цена

3.990ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Mysa Sweatpants Blue

Ќе се чувствувате неверојатно во долните тренерки Mysa, кои се совршени за секоја пригода. Високиот струк со удобна еластична лента и врвка за дополнително прилагодување ќе ви обезбедат целосна удобност, додека страничните шлицови на дното на нозете додаваат заводлива доза на стил и елеганција. Изработена од врвен памучен материјал со четкана внатрешност, оваа тренерка дава топлина и удобност во студените зимски денови.

Долниот дел од тренерката Mysa има висок струк за совршено вклопување и удобност при целодневна употреба. Опремен е со еластичен појас кој обезбедува совршено вклопување, со дополнителен врв за влечење за целосна контрола. Покрај црна, долниот дел од тренерката Mysa е достапен и во прекрасна сина боја. Нека вашата гардероба блесне со долните тренерки Mysa!

Карактеристики:

Удобна ткаенина
УВ заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+
Материјал: 94% памук, 6% еластин / 98% памук, 2% еластин

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024