Цена

3.990ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Moa Sweatpants Black

Дали барате модерна тренерка која совршено би одговарала на вашиот стил? Со долниот дел од тренерките Moa не само што ќе се чувствувате удобно и топло, туку ќе изгледате и неверојатно тренди. Совршено дизајнирана тренерката Moa има крој со малку пошироки ногавици, висок струк и еластичен појас што можете дополнително да го прилагодите на вашето тело со помош на врвки. Тоа значи дека секогаш ќе имате совршено вклопување што ви овозможува целосна слобода на движење.

Со тренерките Moa не мора да се грижите и во најстудените денови. Оваа извонредна тренерка е изработена од врвен памучен материјал, обезбедувајќи исклучителна мекост и удобност за вашата кожа. Џебовите од страните ви овозможуваат да ги носите сите потребни ситници со себе, додека модерен шлиц од надворешната страна на нозете носи дополнителна доза на стил и модерност. Подгответе се за сите авантури кои ви ги носи секојдневието со ова несекојдневно парче облека кое ќе стане ваш незаменлив придружник!

Карактеристики:

Удобна ткаенина
УВ заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+
Материјал: 94% памук, 6% еластин

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024