Цена

520ден

-70% Акција
156ден Заштедуваш
364ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

 

Повеќе од удобност!

Кој вели дека удобното не може да изгледа добро?! За прв пат ви носиме Зое долна облека, изработена од најфин памук, која што е совршено пријатна за вашата кожа и тело. Траката на Зое покрај тоа што изгледа одлично, држи се на место. Во зависност од тоа што повеќе сакате, ви нудиме класични гаќички и танга. Ако сте љубителка на удобноста а при тоа имате одличен стил, веруваме дека оваа долна облека ќе ви стане нов фаворит.  Овие Luscious Breef доаѓаат во црна и сива боја!

*Од хигиенски причини не е можно замена на долна облека.

 

Карактеристики и технологии:

Comfort fabric: Удобно и пријатно чувство на кожата

Состав: 66% полиамид, 34% еластан

Метод на одржување: Машинско перење, максимална температура до 30 степени

Направено со љубов во ЕУ

ZOE табела со големини - ДОЛНА ОБЛЕКА

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (cm)

ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

SM 84-87 66-69 92-95
MD 88-91 70-73 96-99
LG 92-99 74-77 M

 

ZOE табела со големини - КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (cm)

ОБЕМ ПОД ГРАДИ   (cm)

ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

36 84-86 68-71 66-69 92-94
38 88-90 72-75 70-73 96-98
40 92-94 76-79 74-77 100-102

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024