Цена

1.780ден

-70% Акција
534ден Заштедуваш
1.246ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

 

Tropical Vibe Swim Bra, Mint

Препуштете се во привлечноста на тропските предели

 

Можете да ги донесете тропските вибрации од дестинациите на соништа како Малдиви, Карибите или Бали со трендовскиот костим за капење во цветен принт. Силните бои на тропскиот принт се идеални за лето кога разнобојноста ги исполнува нашите денови.

 

Тропскиот принт како апсолутен „must have“ оваа сезона

 

Цветни принтови од едната страна, црн материјал од другата страна и превиткувањето на средината, дополнително ќе ги истакнат вашите гради и ќе ве направат да одите на плажа или пиете коктели во барот едноставно неодоливи. Дводелен костим за капење е идеален за апсорпција на топлите зраци на сонцето, но исто така и практичен избор, бидејќи градник може да послужи не само како костум за капење, туку и како заводлив горен дел во комбинација со фармерки или еднобојно здолниште со високи струк. Тропскиот принт ќе го направи ова лето едноставно незаборавно.

 

* Заменувањето на костумите за капење е можно само со оригинална етикета и заштитна фолија.

 

Zoe FashionZOE табела со големини - ДОЛНА ОБЛЕКА

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (cm)

ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

SM 84-87 66-69 92-95
MD 88-91 70-73 96-99
LG 92-99 74-77 M

 

ZOE табела со големини - КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (cm)

ОБЕМ ПОД ГРАДИ   (cm)

ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

36 84-86 68-71 66-69 92-94
38 88-90 72-75 70-73 96-98
40 92-94 76-79 74-77 100-102

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024