Цена

2.100ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Lotta Bra 

 

Пробајте го револуционерниот спортски градник Lotta - идеален избор за сите љубители на интензивниот тренинг! Нежното и удобно вклопување на кожата обезбедува непречено движење и чувство на целосна слобода додека вежбате. Нема повеќе грижи за непријатност или ограничено движење, бидејќи спортскиот градник Lotta ви овозможува да се фокусирате на вашите цели и да го искористите секој момент од вашиот тренинг. Достапен е во елегантна црна и темно црвена боја.Искусете ја супериорната поддршка, удобност и дишење со спортскиот градник Lotta; незаменлив придружник за интензивна обука. Овој спортски градник ќе ве воодушеви со супериорната поддршка што доаѓа од висококвалитетниот материјал за компресија од кој е направен. Иновативната комбинација на блескав материјал и воздушна мрежа гарантира врвна удобност и оптимално дишење дури и за време на најсложените вежби.

 

Карактеристики:

Удобна ткаенина
УВ заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+
Материјал: 65% памук, 35% еластин / 98% полиамид, 82% еластин постава:90%полиамид 10%еластин

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024