Цена

1.840ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Уникатен стил за волшебен впечаток!

 

Блеснете и издвојте се каде и да се појавите со неодоливиот топ Una! Со својот атрактивен асиметричен дизајн и долгите ракави кои нежно се лепат за телото, овој скратен горен дел зрачи со шарм. Изберете класична црна или задебелена портокалова боја за да го изразите вашиот стил со уникатни модни комбинации.

 

Освежете го вашиот изглед со Una горниот дел

 

Врвот Una е направен од висококвалитетен треперлив материјал кој е доволно еластичен за да ви овозможи вежбање без ограничувања и уживање во целосен опсег на движења - без разлика дали ќе се одлучите за теретана, јога или можеби танцување. Со интересен асиметричен дизајн на предната страна, Una горниот дел ќе привлече внимание каде и да се појавите. Тоа ќе ви овозможи да уживате во секој момент од тренингот со целосна самодоверба и безгрижност!

 

Карактеристики:

Мускулна поддршка
Обликување
УВ заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+
Материјал: 80% полиамид, 20% еластин

 

Zoe

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024