Цена

3.820ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Хромирана челична шипка од 10 кг за тренирање на сила и кондиционирање на телото. За стандардни тежини на дискови со дијаметар на дупка од 31 mm.

  • Капацитет на шипката: 150 kg.
  • Должина на шипката: 180 см.
  • Дијаметар на вратило: 30 mm.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024