Цена

1.110ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ракавици со потпис на антихерој!

Машките нараквици со мотив на непријателот Бејн од Бетмен, се изработени од цврсти, сигурни и издржливи материјали за да издржат каков било тренинг со тегови или справи за вежбање. Тие се дизајнирани на таков начин што ткаенината од мрежа од горната страна овозможува одлична дишеност и лепење и целосна флексибилност. Долната страна е дополнително засилена со цврст материјал за да се спречат калуси, болка и повреди. Тие го олеснуваат контролирањето на перформансите на вежбата, спречуваат иритација на кожата и обезбедуваат сигурен зафат што ќе ви овозможи да повторите килограми и повеќе. Исто така, тие се при рака во секоја торба.

Бидете посилни, подигнете повеќе!

Облечете ги Bane Fashion и подигнете повеќе од кога и да било! Овие нараквици нудат широк спектар за користење ... од фитнес, кревање тегови и велосипедизам. Ракавиците се идеален партнер за квалитетни резултати и ќе станат составен дел од вашиот тренинг!

карактеристики:

∙ Топ дизајн

∙ Флексибилна форма, удобност и дишеност

∙ Совршен стисок на тегови и шипки

∙ Максимална стабилност во зглобот за да се спречи повреда

Состав:

Кожа 50%, најлон 30%, полиестер 10%, еластан 10%

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024